facebook twitter google

Data wyjazdu

Data powrotu

Kierunek wyjazdu

Ilość osób

Oblicz składkę

Przejdziesz do Inseco.pl

POKAŻ INFORMACJE O KONKRETNYM KRAJU

Wybieraj ubezpieczenia na zagraniczne wojaże

plaża i bagaże za granicąW jednym miejscu zgromadziliśmy wszelkie porady związane z wyborem ubezpieczenia turystycznego za granicą oraz przydatną porównywarkę wielu towarzystw z możliwością szybkiego zakupu online. Niezależnie czy planujesz wyjazd w celu urlopowym, zawodowym czy zupełnie innym, znajdziesz tu wiedzę, niezbędną do samodzielnego dopasowania i zakupu odpowiedniej polisy.

Jak wybrać polisę w skrócie:

  • Najważniejsze – nie przepłacaj, porównuj oferty wielu firm! W tym celu korzystaj z darmowych porównywarek wielu TU z możliwością zakupu online – jak ta z prawej strony.
  • Minimalna kwota dobrej polisy to 20.000EUR na leczenie i 10.000EUR na akcje ratownicze. Musi zawierać ona również transport do kraju.
  • EKUZ nie wystarczy. Zakup dodatkowego ubezpieczenia za granicę zaleca sam NFZ.
  • Zależnie od potrzeb polisę rozszerzyć można o ochronę bagażu, OC lub choroby przewlekłe. Na tych elementach można też zaoszczędzić.

Gdy cenisz sobie swój czas

Jeżeli cenisz sobie swój czas, zapraszamy do skorzystania z darmowego i intuicyjnego kalkulatora, dostępnego po prawej stronie, dzięki któremu wyszukasz najlepsze oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Celem, dla którego powstał jest dopasowanie idealnej polisy i nie przepłacenie za nią – a sekretem, intuicyjne zestawienie maksymalnie szerokiej oferty z możliwością szybkiego zakupu przez Internet po cenach często niższych niż bezpośrednio u przedstawiciela. Jeżeli zdecydujesz się na któryś wariant (choć możesz też porównywać jedynie w celach informacyjnych), cała procedura potrwa maksymalnie szybko a potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia za granicą dostaniesz ekspresowo drogą mailową oraz SMSem.

Gdy chcesz wiedzieć dokładniej

Jeżeli wybierasz się do konkretnych krajów i chcesz dokładnie wiedzieć, jakie ubezpieczenie turystyczne będzie najlepsze, zapraszamy do czytania odpowiednich artykułów. Nasi specjaliści przygotowali (i wciąż to robią) darmowe porady i informacje na temat najpopularniejszych celów wyjazdowych. Wybierz kraje, do których się wybierasz ze znajdującej się u góry listy i dowiedz się wszystkich szczegółów. Warto również wiedzieć, jak czytać i zrozumieć Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

oświadczenie
22
paź

Ubezpieczamy się na Wyspy Kanaryjskie

Polisa na czas wyjazdu do tak egzotycznego miejsca to niebagatelna sprawa. Zastanówmy się, jak wybrać tę właściwą i nie przepłacić.

zachód słonca
22
lis

Egipt

Piramidy, pustynia, złocisty piasek – od pewnego czasu Polaków coraz częściej ciągnie do Egiptu. Jakie ubezpieczenie turystyczne do tego kraju wybrać?

piramidy
22
lis

Republika Południowej Afryki (RPA)

RPA to stosunkowo niebezpieczny kraj dla turystów, dlatego jadąc tam warto zaopatrzyć się w dobre ubezpieczenie turystyczne. Doradzamy na co zwrócić uwagę przy jego zakupie.

słonie na safarii
22
lis

Mozambik

Jeśli zdecydujemy się na podróż do Mozambiku, pamiętajmy koniecznie aby się ubezpieczyć. Doradzamy jaką polisę turystyczną kupić.

kwiaty na plaży