Data wyjazdu

Data powrotu

Kierunek wyjazdu

Ilość osób

Oblicz składkę

Przejdziesz do bm.pl

POKAŻ INFORMACJE O KONKRETNYM KRAJU

Wybieraj ubezpieczenia na zagraniczne wojaże

W jednym miejscu zgromadziliśmy wszelkie porady związane z wyborem ubezpieczenia turystycznego za granicą oraz przydatną porównywarkę wielu towarzystw z możliwością szybkiego zakupu online. Niezależnie czy planujesz wyjazd w celu urlopowym, zawodowym czy zupełnie innym, znajdziesz tu wiedzę, niezbędną do samodzielnego dopasowania i zakupu odpowiedniej polisy.

Jak wybrać polisę w skrócie:

  • Najważniejsze – nie przepłacaj, porównuj oferty wielu firm! W tym celu korzystaj z darmowych porównywarek wielu TU z możliwością zakupu online – jak ta u góry.
  • Minimalna kwota dobrej polisy to 20.000EUR na leczenie i 10.000EUR na akcje ratownicze. Musi zawierać ona również transport do kraju.
  • EKUZ nie wystarczy. Zakup dodatkowego ubezpieczenia za granicę zaleca sam NFZ.
  • Zależnie od potrzeb polisę rozszerzyć można o ochronę bagażu, OC lub choroby przewlekłe. Na tych elementach można też zaoszczędzić.

Gdy cenisz sobie swój czas

plaża i bagaże za granicąJeżeli cenisz sobie swój czas, zapraszamy do skorzystania z darmowego i intuicyjnego kalkulatora, dostępnego u góry, dzięki któremu wyszukasz najlepsze oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Celem, dla którego powstał jest dopasowanie idealnej polisy i nie przepłacenie za nią – a sekretem, intuicyjne zestawienie maksymalnie szerokiej oferty z możliwością szybkiego zakupu przez Internet po cenach często niższych niż bezpośrednio u przedstawiciela. Jeżeli zdecydujesz się na któryś wariant (choć możesz też porównywać jedynie w celach informacyjnych), cała procedura potrwa maksymalnie szybko a potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego za granicą dostaniesz ekspresowo drogą mailową oraz SMSem.

Gdy chcesz wiedzieć dokładniej

Jeżeli wybierasz się do konkretnych krajów i chcesz dokładnie wiedzieć, jakie ubezpieczenie turystyczne będzie najlepsze, zapraszamy do czytania odpowiednich artykułów. Nasi specjaliści przygotowali (i wciąż to robią) darmowe porady i informacje na temat najpopularniejszych celów wyjazdowych. Wybierz kraje, do których się wybierasz ze znajdującej się u góry listy i dowiedz się wszystkich szczegółów. Warto również wiedzieć, jak czytać i zrozumieć Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

oświadczenie
13
sty

Zakynthos

Jednym z popularnych kierunków wyjazdów urlopowych jest niewielka wyspa na Morzu Jońskim - Zakynthos (Zakintos). Jakie ubezpieczenie wybrać aby czuć się tam bezpiecznie. Czy oferta z biura podróży wystarczy?

wyspa od strony wody
23
gru

Bezpieczna Teneryfa?

Wyspy Kanaryjskie są lubianym celem podróży Polaków. Jakie ubezpieczenie wybrać aby czuć się tam bezpiecznie i czy polisa z biura podróży wystarczy?

zachod
22
paź

Ubezpieczamy się na Wyspy Kanaryjskie

Polisa na czas wyjazdu do tak egzotycznego miejsca to niebagatelna sprawa. Zastanówmy się, jak wybrać tę właściwą i nie przepłacić.

zachód słonca
22
lis

Egipt

Piramidy, pustynia, złocisty piasek – od pewnego czasu Polaków coraz częściej ciągnie do Egiptu. Jakie ubezpieczenie turystyczne do tego kraju wybrać?

piramidy