Ubezpieczenia za granicę

ubezpieczenie już od kilku zł
sprawdź cenę w 1 minutę
15% taniej z kodem "FUKO"!
  1. FUKO
  2. Ubezpieczenia
  3. Ubezpieczenie za granicę

Wybieraj ubezpieczenia na zagraniczne wojaże

W jednym miejscu zgromadziliśmy wszelkie porady związane z wyborem ubezpieczenia turystycznego za granicą oraz przydatną porównywarkę wielu towarzystw z możliwością szybkiego zakupu online. Niezależnie czy planujesz wyjazd w celu urlopowym, zawodowym czy zupełnie innym, znajdziesz tu wiedzę, niezbędną do samodzielnego dopasowania i zakupu odpowiedniej polisy.

Jak wybrać polisę w skrócie:

Najważniejsze – nie przepłacaj, porównuj oferty wielu firm! W tym celu korzystaj z darmowych porównywarek wielu TU z możliwością zakupu online – jak ta u góry.Minimalna kwota dobrej polisy to 20.000EUR na leczenie i 10.000EUR na akcje ratownicze. Musi zawierać ona również transport do kraju.EKUZ nie wystarczy. Zakup dodatkowego ubezpieczenia za granicę zaleca sam NFZ.Zależnie od potrzeb polisę rozszerzyć można o ochronę bagażu, OC lub choroby przewlekłe. Na tych elementach można też zaoszczędzić.

Gdy cenisz sobie swój czas

Jeżeli cenisz sobie swój czas, zapraszamy do skorzystania z darmowego i intuicyjnego kalkulatora, dostępnego u góry, dzięki któremu wyszukasz najlepsze oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Celem, dla którego powstał jest dopasowanie idealnej polisy i nie przepłacenie za nią – a sekretem, intuicyjne zestawienie maksymalnie szerokiej oferty z możliwością szybkiego zakupu przez Internet po cenach często niższych niż bezpośrednio u przedstawiciela. Jeżeli zdecydujesz się na któryś wariant (choć możesz też porównywać jedynie w celach informacyjnych), cała procedura potrwa maksymalnie szybko a potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego za granicą dostaniesz ekspresowo drogą mailową oraz SMSem.

Gdy chcesz wiedzieć dokładniej

Jeżeli wybierasz się do konkretnych krajów i chcesz dokładnie wiedzieć, jakie ubezpieczenie turystyczne będzie najlepsze, zapraszamy do czytania odpowiednich artykułów. Nasi specjaliści przygotowali (i wciąż to robią) darmowe porady i informacje na temat najpopularniejszych celów wyjazdowych. Wybierz kraje, do których się wybierasz ze znajdującej się u góry listy i dowiedz się wszystkich szczegółów. Warto również wiedzieć, jak czytać i zrozumieć Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie za granicę
4.8 (96.67%) 6